Polityka Prywatności

Witamy na blogu turystycznym „Tunezja Moje Miejsce na Ziemi” (zwanej dalej „Stroną”). Szanujemy prywatność naszych użytkowników i zobowiązujemy się do ochrony ich danych osobowych. Polityka prywatności („Polityka”) wyjaśnia, jakie informacje zbieramy od odwiedzających naszą Stronę („Użytkownicy”) i jak te informacje są wykorzystywane i chronione.

Jakie Dane Zbieramy?

Dane Podane Dobrowolnie przez Użytkownika

Zbieramy dane osobowe, takie jak imię, adres e-mail oraz inne informacje podane dobrowolnie przez Użytkowników podczas korzystania z formularzy kontaktowych na Stronie, zapisywania się do newslettera lub komentowania postów.

Dane Zbierane Automatycznie

Podczas wizyty na Stronie automatycznie zbierane są dane o odwiedzinach, takie jak adres IP, typ przeglądarki, nazwa domeny, czas dostępu oraz adresy stron internetowych, z których nastąpiło przekierowanie. Używamy również plików cookie do personalizacji treści i analizowania ruchu na Stronie.

Jak Wykorzystujemy Zebrane Dane?

Zebrane dane wykorzystujemy w następujących celach:

  • Poprawa jakości usług i personalizacja treści,
  • Umożliwienie kontaktu z Użytkownikami, np. poprzez newsletter,
  • Analiza ruchu na Stronie w celu optymalizacji działania Strony,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa Użytkowników.

Jak Chronimy Dane Osobowe?

Stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby zapewnić ochronę zebranych danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem.

Udostępnianie Danych

Dane osobowe Użytkowników nie są sprzedawane ani udostępniane stronom trzecim, chyba że jest to wymagane przez prawo lub konieczne do realizacji usług na rzecz Użytkownika.

Prawa Użytkowników

Użytkownicy mają prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Aby skorzystać z tych praw, należy skontaktować się z administratorem Strony.

Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. O wszelkich zmianach będziemy informować Użytkowników poprzez aktualizację tekstu Polityki na Stronie.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych lub Polityki Prywatności, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego na Stronie.

Data ostatniej aktualizacji: 18.03.2024